طراحی لوگو ی برنج نورسته

عنوان لوگو : برنج نورسته

زمینه فعالیت : واردات و بسته بندی برنج

با توجه به زمینه فعالیت برند نورسته ، طراحی لوگو و آرم تصویری به همراه لوگوتایپ فارسی مورد نیاز بوده و به این منظور ترکیب این دو در کنار یکدیگر اعتبار و ارزشمندی بیشتری را به آرم و لوگو ی مذکور می بخشد . آبجکت های استفاده شده در طراحی لوگو ی مذکور ، بصورت نمادین و طرح ساده شده خورشید و خوشه های گندم بوده که این تصاویر بصورت گرافیکی و ساده شده در طرح مورد استفاده قرار گرفته . خورشید به معنای زندگی بخش و برکت بخش و خوشه گندم بعنوان محصول اصلی . 

از طرفی لوگوتایپ نورسته در قالبی نسبتا فانتزی و مناسب با حال و هوای زمینه فعالیت اینگونه برندهاست . ضخامت و یکدستی لوگوتایپ باعث ایجاد زیبایی بصری خوبی شده که فرم کلی طرح را متناسب با لوگو ی تصویری نموده .

در رنگ بندی آرم و لوگو هم از سه رنگ زرد ، سبز و قهوه ای روشن استفاده شده . رنگ زرد برای نشان دادن خورشید که القا کننده شور و فعالیت و به روز بودن است ، رنگ سبز برای لوگوتایپ و به عنوان رنگ اصلی لوگو که القا کننده برکت ، سلامتی و سالم بودن محصول است و رنگ قهوه ای که برای ساقه های برنج استفاده شده و القا کننده استحکام و قدمت و اصالت می باشد.

مخاطب در مواجه اولیه با برند نورسته ، محصولی سنگین و با اصالت را دریافت می کند که همزمان پویایی و نوآوری را هم به دنبال دارد.

 

شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر دهید.
تشخیص دهنده ربات: